Lush cietais šampūns un kondicionieris + bloga maiņa

Hei!
Sākšu ar paziņojumu - blogs ir nomainījis mājas un tagad par maniem piedzīvojumiem un atklājumiem varēs lasīt thesabinelook.wordpress.com Vēl kādu rakstiņu šeit publicēšu, bet tad jau pavisam pārvākšos uz wordpress un būšu priecīga, ja sekosiet un turpināsiet lasīt manus rakstus arī bloga jaunajā mītnē :)


Mēģinot samazināt aiz sevis atstāto plastmasu, pirmie prātā ienāca šampūni un kondicionieri, jo tos izlietot sanāk visbiežāk, bet pavisam piemirsu par sejas krēmu un attīrošo līdzekli un jau pasūtīju jaunas paciņas, bet domāju, ka visiem krēmiem arī drīz atradīšu kādu labāku variantu, taču šoreiz par jau minētajiem matu kopšanas līdzekļiem.
Ja runa ir par cietajiem šampūniem un kondicionieriem, man prātā uzreiz nāca Lush un redzot, ka līdz tam brīdiem lietotajā šapūna pudelē palicis pavisam nedaudz, čāpoju uz smaržīgo Lush veikaliņu Aberdīnas centrā.
Pārdevēja - konsultante bija ļoti jauka, pastāstīja man par visiem viņu produktiem, kas varētu atbilst manām vajadzībām, bet šoreiz izvēlējos Seanik šampūnu, kas paredzēts, lai matus padarītu apjomīgākus un Sugar Daddy-o violeto kondicionieri blondīnēm.
Seanik shampoo bar
Šampūns man ir ļoti iepaticies - pēc mazgāšanas mati paliek ļoti mīksti un pakļāvīgi, man patīk arī svaigais aromāts, kas matos saglabājas vismaz dienu. Jāatzīst, ka ar apjomu ir kā ir - ja matus pēc mazgāšanas izžāvēju ar fēnu, tad apjoms ir patiešām fantastisks, bet tā kā katru reizi fēnu nelietoju, tad esmu priecīga arī par to vien, ka cietie šampūni patiešām strādā. Nedaudz nokaitinājis mani ir šampūna izmērs - lietoju jo gandrīz 3 nedēļas (matus mazgāju ik pēc 3 dienām), bet gabaliņš joprojām ir par lielu, lai ietilptu metāla kastītē. It kā jau nekas traks, bet puse smaržas jau diemžēl ir izgarojusi, jo pašlaik Seanik dzīvojas uz neaiztaisīta vāciņa..
sugar daddyo conditioner bar
Kondicionieris arī ir OK, varbūt nebija vērts pirkt speciāli blondīnēm domātu, bet kaut ko barojošāku, taču olīveļļas matu maska arī ir uzdevuma augstumos. Sugar Daddy-o matus padara mīkstus un smaržīgus, šim gan aromāts saglabājas ilgāk - vēl pec divām dienām mati viegli smaržo.
Kopumā varu teikt, ka šampūns kā šampūns un kondicionieris kā kondicionieris, ar pirkumu esmu apmierināta un turpināšu mēģināt Lush piedāvātos cietos produktus, bet šos pašus atkārtoti

Vai esat lietojušas Lush cietos produktos matiem?
-Sabīne

4 comments

  1. woow! Cietas šampūns? Izklausās gana intriģējoši, lai izmēģinātu!

    ReplyDelete
  2. Man gan drusku šaubas par cieto šampūnu, kaut kā nav ierasti tādā veidā redzēt matu kopjamo līdzekli

    ReplyDelete
  3. WOW, biju dzirdējusi par sauso šampūnu. Hmm, diez, vai cietais ir tas pats, būs jāpajautā savai frizierītei.

    ReplyDelete