New in from Mixa

Hei!
  Noteikti tāpat kā es, arī jūs esat lasījušas atsauksmes par nesen pie mums nonākušo Mixa kosmētiku, par ko ir šodienas stāsts - intensīvi barojošais krēms* un divfāžu kosmētikas noņēmējs*.
  Pagājušajā ziemā mans favorīts bija biezais Avenes Cold Cream un šai ziemai jau biju iegādājusies krēmiņu no Kiehls, taču tas izrādījās vieglāks nekā gaidīju, taču tukšā nepaliku, jo pašlaik manā vakara rituālā ir Mixas intensīvi barojošais krēms, kas pie tam ir bagātināts ar eļļām. Biezajai un pamatīgajai Cold cream konsistencei Mixa gan nestāv klāt, bet pēc sejas mazgāšanas, kad liekas, ka āda tūlīt savilksies čokurā, šis krēms to lieliski 'veldzē', kā arī viegls aromāts, kas pēc uzklāšanas pazūd. Ieraugot iepakojumu, nedaudz baidījos, ka tas domāts vecākai ādai, bet sastāvā ierastās pretnovecošanās krēmu komponentes neatradu (vai arī nezinu?), bet toties Mixa satur glicerīnu un lai gan, apmēram, sastāvdaļu vidū, bet tomēr ir norādīts arī šī sviests.
  Ilgu laiku nebiju lietojusi divfāžu kosmētikas noņēmēju, tāpēc Mixas līdzeklis bija kā patīkama atkalredzēšanās. Pēc sajūtām, man liekas, ka šis ir drusciņ eļļaināks nekā vecais Garnier (lielajā pudelē, jaunāko vēl neesmu lietojusi). Acīs līdzeklis nekož un arī skropstu tušu noņem labi. Arī šis man patīk :)Hey!
  By now you have probably heard about the new brand on the block - Mixa. Today I have a story about their Oil-based Rich Cream* and Bi-phase Cleanser*.
Last winter I adored Avene's Cold Cream and for this year's menu I bought Kiehls assuming it would be a thick cream for colder months, however it turned out to be more of a moisturising product, but my bathroom counter is definitely not empty and for some time now I have been using Mixa. The cream is not as thick as the Avene one was, but after a face wash, when it feels like my skin will become a Sahara desert, any nourishing cream is highly appreciated and Mixa is no exception, and I like the subtle scent. When I first saw the packaging it seemed that the cream was meant for an older skin, however I did not find any regular anti-aging ingredients, but the rich cream surely does contain glycerin and shea butter, to comfort your skin.
  For quite some time I had forgotten about bi-phase remover and this one was like a 'long time, no see' reunion. It feels a little more greasy than the old Garnier cleanser (in a tall blue bottle), doesn't sting my eyes and removes mascara well. I recommend them both :)


Vai esat lietojušas kaut ko no Mixa, vai ir kādi favorīti? Un kas ir jūsu 'ziemas krēms' vai arī uzticaties vienam vienīgajam?

-Sabīne

1 comment

  1. Es izmantoju ikdienā Mitrinošo krēmu sausai ādai Mixa 50 ml, ļoti labs patīkams, patīk viņa nespecifiska smarža, īsāk sakot šī produkcija ir laba.

    ReplyDelete