Signal White Now Gold Toothpaste - reviewHei!
Parasti par zobu pastām nerakstu, jo lietojot dažādus variantus reti izjūtu kādu atšķirību, bet redzot blog-kolēģu atsauksmes par Signal zobu pastām, arī man gribējās kādu pamēģināt, turklāt arī optiski padarīt savus zobus baltākus.

Signal White Now Gold zobu pasta* ir fantastiski zilā tonī (pati pasta tik pat skaista kā iepakojums) un teikšu, ka garšas ziņā visai stipra, bet varbūt tas tāpēc, ka jau vairāk kā gadu esmu pieradusi pie Amway Glister klasiskās pastas. Pēc vairākkārtējas pastas lietošanas, nedaudz spožāks mans smaids ir kļuvis, bet izteikti balti zobi nav. Ražotājs paskaidro, ka efekts ir pārejošs un tiešām pēc pāris maltītēm secinu, ka zobi vairs nav tik gaiši, bet varbūt tas viss ir tikai Placebo efekts.. Jāatzīst, ka rakstīt atsauksmes par zobu pastām ir grūti :) Bet ja neskaita baltinošo efektu pret Signal man nav nekādu pretenziju - pasta pienācīgi notīra ēdiena paliekas, atsvaidzina elpu un nav arī pārāk neiejūtīga pret smaganām. 
Starp citu, vai zinājāt, ka ābols darbojas kā dabiska zobu pasta? Pēc ēdienreizes apēdot ābolu, tas ''iztīrīs'' zobus gandrīz kā pasta, tikai balinošu/baltinošo efektu gan negaidiet :)Hey!
I usually don't write about toothpastes on my blog purely because I am perfectly boring with my mouth hygiene choices and have been using the same brand for a long time but seeing my Latvian blog-colleagues reviewing Signal products I became really interested in the brand and wanted to try something, since little optical whitening never hurt nobody, right?
Signal White Now Gold toothpaste* has a fantastic colour payoff (just as beautiful as the vivid packaging) and is quite strong taste-wise as well, but maybe I feel it because I'm very used to Amway Glister. After using Signal several times I did notice that my smile seemed brighter but the teeth are not necessarily whiter. Signal explains that the effect after usage is temporary and I noticed my teeth looking not as bright after a few meals but all of that might just be a Placebo effect. It truly is hard reviewing a toothpaste :) If skipping the promises of whitening I doņt have any complaints about White Now Gold - it cleans the teeth, freshens my breath and isn't harsh on the gums.
By the way, did you know that apples work as a natural 'tooth paste'? If you eat an apple after eating it will 'brush' your teeth like a toothpaste, just don't wait for the whitening/bleaching effect :)Vai esat lietojušas Signal zobu pastas? Kādas ir jūsu iecienītākās ikdienas pastas?

Have you tried anything from Signal? What are your favourite everyday pastes?


-Sabīne

4 comments

 1. Izklausās interesanti, lidzīga kā colgeitam tā zilā pasta? To biju nopirkusi izmēgināt, nu tā.. viduveja likās.. nekāds wow efekts nebija ( balinošā ziņa)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Colgate neesmu mēģinājusi, vispār ja neskaita šo pēdējā laikā vairs balinošās pastas nelietoju, vienubrīd biju pasākusi spiest klāt citrona sulu balinošos nolūkos, bet ar laiku tas vienkārši aizmirsās.
   Domāju, ka nopirkšu vēlāk melno Signal, redzēs kādi būs rezultāti.

   Delete
 2. Es tagad nopirku melnu zobupastu- mazliet dīvaini sākumā likās, bet efekts manāms :)

  ReplyDelete
 3. Efekts mani pārsteidza, bet garša gan nav tā labāka

  ReplyDelete