H&M Lip Colour-to-goHei!
Jau Septembra kopsavilkumā minēju H&M lūpu zīmuli tonī Paint the Town Red kā favorītu - lielisks produkts, kas pēc L'oreal Rouge Caresse ir iemantojis mani neviltotu uzticību. Man patīk vieglā smarža (smaržo pēc dzērvenēm? Man liekas, ka pēc odziņām) un, protams, tonis. Sākumā grozoties ap lūpu krāsu stendu šo norakstīju kā ''pārāk spilgi sarkans'' un meklēju kaut ko tumšāku, bet pamēģinot toni uz rokas pilnīgi iemīlējos. Šis krītiņš noteikti ir noturīgāks par manu iepriekš mīļoto Rouge Caresse un atstāj ''tīrāk'' sarkanu tinti uz lūpām, kad balzāms ir pazudis. Lip Colour-to-go var uzklāt virs ikdienas balzāma vieglam koptēlam, gan likt vairākās kārtās, lai iegūtu intensīvāku koši sarkano spilgtam koptēlam. Vienīgais ''mīnuss'' no manis ir par draņķīgo korķīti - caurspīdīgs plastmasas nieciņš, ko pat negribas fotografēt un kas izskatās gatavs nosprukt un ļaut zīmulim saķēpāt manu somiņu jebkurā brīdī, taču tas mani visdrīzāk, ka neatturēs iegādāties vēl kādu toni kolekcijai. Iesaku!


Hey!
H&M Lip Colour-to-go in Paint the Town Rde has been a favourite of mine since September, when I finished my beloved L'oreal Rouge Caresse in Rebel Red. I love the light scent (probably cranberries) and the shade, obviously. At the beginning in the H&M beauty aisle I doomed this colour as too bright for my liking, but after testing it on my hand I fell head over heals with it. This crayon-like lip colour has more lasting power than Rouge Caresse and it leaves a nicer tint after the balm is gone. Lip Colour-to-go can be layered over a lip balm for a subtle look as well as applied in many layers for a statement lip. The only con from me is because of the flimsy lid. I feel like it might fall off and paint my bag red any moment. But lame plastic lids aside, this is a great lippie and I recommend it!

Paint the Town Red over a little lip balm so it looks slightly more pink
Vai esat jau mēģinājušas šos H&M lūpu krītiņus? Kurš ir jūsu mīļākais tonis?

Have you tried the H&M lip crayons? Which is your favourtie shade?


-Sabīne

4 comments

 1. Tev piestāv! Par iepakojumu gan piekrītu, mans zīmulītis jau paspēja somā palikt bez korķīša un šo to nosmērēt, labi, ka laikus pamanīju! Man ir tonis In Bloom, rozā ar zelta šimmeri. Nav slikts, bet tomēr nelietojas tik bieži.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Traki, man dažreiz liekas, ka nedaudz stiprāk piespiedišu un korķītis saplīsis. Jātin vien nost ar izolentu haha

   Delete
 2. Pirmo reizi dzirdu par lūpu krītiņiem! Tev ļoti piestāv!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Man ļoti patīk tie krītiņveida produktu, jo tonis nav ļoti intensīvs, drīzāk dabisks. Paldies!

   Delete