Super-fiksais Helovīna grims

Hei!
Lai gan pati neesmu gājusi diedelēt saldumus, tematiskie Helovīna pasākumi gan man patīk, tāpēc šodien ašais raksts ar pavisam vienkāršu tēlu:+ vēl kāds selfijs ar dūmakaino efektu
Galvenajā lomā lūpu krāsa - kā bāzes kārtu uzklāju klasiski sarkano Dzintara  T28, kam pa virsu krāsoju Yves Rocher violeto acu zīmuli. (dzīvē gan lūpas izskatās tumšākas,tonis ir brūnāks) Ideālā variantā, protams, būtu tumši violets lūpu zīmulis. Pašlaik wišlistā ir NYX soft matte lip cream tonī Transylvania vai Copenhagen - šie noteikti būtu lieliski Helovīna grimam.
Vaigus konturēju spēcīgāk kā parasti, starp citu,šoreiz izmantoju gaišāko ēnu no Catrice uzacu komplekta - izskatās tāpat kā NYX taupe.
Acu grimu atstāju pavisam vieglu - gaiša ēna un pa visu plakstiņu un tumši brūna ārējā sturītī, uzklāta kā  apgāzts V burts. Pēc tam ar melnu kohl zīmuli (Urban Decay 24/7) iezīmēju apakšējo skropstu līniju un pagarinu to ārpus acs. Tagad, skatoties bildēs iedomājos,kavarētu piestāvēt arī izteiksmīga klasiska bultiņa ārējā acs stūrītī, bet man, diemžēl, tik asas un skaistas līnijas sanāk tikai iekšējā.
Mani mati pēc dabas ir pilnīgi taisni, tāpēc iepriekšējā vakarā uzpinu franču bizi - iznāk skaistas lokas, kā arīmati izskatās apjomīgāki. No rīta bizi izjaucu un ielieku nedaudz putu, galos - biosilk zīdu.
Kopā es to nosauktu par vienkāršotu raganas vai burves grimu, pievienot tikai zaļas acu ēnas un būs Wicked Witch of the West:)

Kāds būs Jūsu Helovīna tēls šogad?

-Sabīne


6 comments

 1. Uh, nezinu vai vispār apmeklēšu kādu tematisko ballīti, bet ja sanāks tad iedvesmu smelšos no Tevis - lieliski izskaties!
  http://happinessvictim.blogspot.com
  x

  ReplyDelete
 2. Tev goda vārds piestāv! :))
  Vēl īsti nezinu, vai nu skull face vai nu Chelsia smile. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. paldies meitenes!
   ohoo, tas smaids man liekas šausmīgi creepy, noteikti arī grūti uztaisīt.

   Delete
 3. Ļoti glīti Tev sanācis!
  Mani šie svētki nekad nav saistījuši, arī tematiskie pasākumi nē, lai gan foto interesē aplūkot :D
  Man ar draudzeni būs "Hello, vīns" :D

  ReplyDelete
 4. hello viņš skan super...šo jau var kā folkorp atcerēties... un helovīns bez vīna nemaz nav iedomājams...... bet tavs make up patiesībā ir ļoti super pat tusiņam bez helovīna....

  ReplyDelete